روش های ارسال بار:

? مجموعه چکاوک تمامی سفارشات خود را بر حسب نوع تسویه در اسرع وقت ارسال مینماید.

? با پرداخت امن زرین پال، ارسال بار چگونه پرداخت انجام می‌شود؟

مشتریانی که به صورت پرداخت امن زرین پال تسویه فاکتور خود را انجام میدهند، ۲۴ ساعت پس از تسویه فاکتور و انجام شدن کارهای اداری و جمع آوری مرسولات، کالاها ارسال شده و با توجه به شهر خود بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از تسویه حساب کالاهای خود را دریافت می‌کنند.

? با پرداخت مستقیم، ارسال بار در تهران چگونه انجام می‌شود؟

مشتریانی که به صورت پرداخت مستقیم سفارش خود را ثبت کنند همان روز کالاها ارسال شده و مشتریانی که در تهران هستند حداقل ۱ ساعت پس از ثبت سفارش مرسوله آنها ارسال شده و شماره پیامک و شماره پیگیری برای آنها ارسال میشود.

? ارسال سفارش در شهرستان چگونه انجام می‌شود؟

مشتریانی که از شهرستان اقدام به سفارش کرده اند مرسولات آنها پس از کارهای اداری و جمع آوری مرسولات در همان روز بین ساعات ۱۶ تا ۱۸ برایشان ارسال میگردد و کد پیگیری خود را دریافت مینمایند.

? ارسال سفارش به صورت پرداخت در محل چگونه انجام می‌شود؟

مشتریانی که به صورت پرداخت در محل سفارش خود را ثبت کرده اند تا یک ساعت پس از ثبت سفارش کالاهای آنها ارسال شده و کد پیگیری برایشان فرستاده میشود.

? سفارش محصولات تهران و شهرستان با کدام یک از شرکت های باربری انجام می‌شود؟

مشتریان تهران کالاهای خود را بوسیله پیک و تاکسی های اینترنتی دریافت میکنند و مشتریان سایر شهرها میتوانند مرسولات خود را به وسیله یکی از شرکت های حمل و نقل مانند باربری، تیپاکس، اتوبوسرانی، تاکسیرانی و …. به انتخاب خود مشتری دریافت نمایند.

? لازم به ذکر است تمامی سفارشات بالای بک میلیون تومان بصورت رایگان ارسال خواهند شد.?

4/5 (1 نظر)