همیشه پخش صدایی یکنواخت و با کیفیت مهم ترین دغدغه برای رسیدن به صدایی ایده آل و دلنشین بوده است.برای داشتن صدایی ایده آل، ابتدا باید محیطی که قرار است در آن سیستم صوتی خود را نصب کنید آنالیز شود و بسته به نوع بلندگو انتخابی، فضا و کاربری محیط اقدام به جایگذاری بلندگوها کنید. مجموعه چکاوک با استفاده از متخصصین مجرب و با رعایت اصول مهندسی و استاندارد های بین المللی و نرم افزار های روز دنیا مانند محیط شما را بررسی و بهترین پیشنهاد و راه حل صوتی را خدمتتان معرفی می‌کند.
متخصصین چکاوک با شبیه سازی سیستم صوتی در نرم افزارهای آنالیزی و نقشه کشی اقدام به بررسی طرح پیشنهادی خود در محیط پروژه می‌کنند و با تعریف متریال آکوستیکی و پیدا کردن موانع صدایی، طرح پیشنهادی را ارزیابی و اصلاح می‌کنند تا قبل از اجرای کار از شرایط و خروجی spl و sti اطمینان پیدا کنند تا خروجی نهایی طرح دارای صدایی با پخش با کیفیت و یکنواخت در سراسر محیط داشته باشید.
شما کاربران عزیز می‌توانید با در اختیار گذاشتن فایل auto cad یا عکس محیط مد نظر خود به کارشناسان مجموعه چکاوک از آنالیز فنی سیستم صوتی مورد استفاده  محیط خود مطلع شوید. و طرح نهایی خود را در قالب فایل auto cad و pdf دریافت نمایید. شما می‌توانید با پر کردن فرم الکتریکی زیر طراحی پروژه صوتی خود را انجام دهید

    5/5 (1 نظر)